24.02.2022
Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Engelli ve Eski Hükümlü/TMY Daimi İşçi Alımı Yedek Adayların Çağrılması

Bölge Müdürlüğümüze bağlı işyerlerinde istihdam edilecek olan İşçi adaylarına ait Kura çekimi 08/02/2022 Salı günü saat 10:00 da Noter huzurunda Saraçlar Mah. Halime Çavuş Cad.No:7/AA Merkez Kastamonu.adresinde bulunan Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Lokalinde çekilmiş olup, işyerlerimiz için Asil, Yedek ve Öncelikli Listeler Bölge Müdürlüğümüz internet sitesinde yayınlanmış idi.

Engelli, eski hükümlü/TMY daimi işçi pozisyonlarına başvuran ve Kura ile belirlenen 20 Asil ve Öncelikli Adaylardan 18 tanesi istenilen belgeleri 14/02/2022 - 23/02/2022 tarihleri arasında elden Saraçlar Mah. Halime Çavuş Cad.No:7/AA Merkez Kastamonu  adresinde bulunan Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne teslim etmişlerdir.

Ayrıca Asil adaylardan 4 tanesi istenilen genel ve özel şartları sağlamadığından işbu ilanımız ekinde yer alan listedeki yedek adayların Sözlü ve Uygulamalı Sınava katılabilmeleri için Kura sırasına göre değerlendirilmek üzere  28/02/2022 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda belirtilen belgeleri Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

S.NOBAŞVURULAN POZİSYONİSTENİLEN BELGELER

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

ESKİ HÜKÜMLÜ/TMY (ORMAN İŞÇİSİ)

1-Nüfus Cüzdan Fotokopisi

2-Adli Sicil Kaydı (E-Devlet sisteminden alınacaktır)

3- Erkek Adaylar İçin Askerlik Durum Belgesi (E-Devlet sisteminden alınacaktır)

4-Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi

5-Yerleşim Yeri (İkametgah) Adres Belgesi (E-Devlet sisteminden alınacaktır)

6-İŞKUR Açık İş İlanında belirtilen sertifika türlerinden herhangi biri.

7- Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan olduğunu belirtir belge

 

 İlan olunur.​Yazdır