01.03.2022
Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Engelli ve Eski Hükümlü/TMY İşçi Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınava Katılacakların Kesin Listesinin İlanı

Noter Kurası sonucu belirlenen asil, yedek ve öncelikli adayların tamamından 14/02/2022- 28/02/2022 tarihleri arasında istenilen belgeleri elden Saraçlar Mah. Halime Çavuş Cad.No:7/AA Merkez Kastamonu adresinde bulunan Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü  Personel Şube Müdürlüğüne teslim etmeleri istenilmişti.

Noter Kura sonrasında asil olarak belirlenen adayların zamanında evrak teslim etmemesi, eksik evrak teslim etmesi veya şartlarının tutmaması gibi sebeplerden dolayı yine kura sonucu belirlenen yedek adaylardan evrak teslim eden ve şartları tutanlar kura sıralamalarına göre sözlü ve uygulamalı sınava katılacaklar kesin listesine dahil edilmiştir.

Bu doğrultuda eski hükümlü/TMY adaylar için  sözlü ve uygulamalı sınava girecek adayların kesin listesi ekte belirtilmiş olup, SINAV  03/03/2022 tarihinde Saat 09:00 da Saraçlar Mah. Halime Çavuş Cad.No:7/AA Merkez Kastamonu adresinde bulunan Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Orman Spor Tesisleri  adresinde yapılacaktır.

Adayların sınava gelirken yanlarında; TC kimlik numaralı, fotoğraflı ve onaylı kimlik belgelerini (Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) hazır bulundurmaları gerekmektedir.

Adaylar fiziki yeterlilik sınavında koşu yapacaklarından uygun kıyafet (spor ayakkabı, eşofman) ile katılmaları faydalarına olacaktır.

Belirtilen gün ve saatte sözlü ve uygulamalı sınava gelmeyen adaylar sınava alınmayacaktır.                                         

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.  

 

EKLER:

 ​Yazdır