09.05.2022
Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü İşçi Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınava Katılacakların Kesin Listesinin İlanı

*Diğer Orman İşçileri ve İtfaiyeci meslek koduna başvuruda bulunan adaylardan Noter Kurası sonucu belirlenen asil adayların sınavı  12/05/2022- 19/05/2022 tarihleri arasında Saat 09:00 da Saraçlar Mahallesi Halime Çavuş Caddesi No:7 /AA Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Orman Spor Tesisleri Yerleşkesi adresinde yapılacak olup sınava gireceklerin sınav tarihleri ve sınava girecek asil kişi sayısı ayrıntılı olarak ekteki Sınav Cetvelinde yayınlanmıştır.

 

*Diğer Fidanlık ve Bahçıvanlar meslek koduna başvuruda bulunan adaylardan Noter Kurası sonucu belirlenen asil adayların sınavı 19/05/2022 tarihinde Saat 14.00 te Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Kastamonu Orman Fidanlık Müdürlüğü Gölköy/Kastamonu adresinde yapılacak olup sınava gireceklerin Ekte ayrıntılı olarak Sınav Cetvelinde sınav tarihleri ve sınava girecek asil kişi sayısı yayınlanmıştır.

 

*Adayların sınava gelirken yanlarında; TC kimlik numaralı, fotoğraflı ve onaylı kimlik belgelerini (Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) hazır bulundurmaları gerekmektedir.

 

*Ayrıca Diğer Orman İşçisi ve İtfaiyeci meslek kodlarından başvuran adayların istenilen belgeleri sınav tarihinde Sınav yerinde hazır bulunacak olan Evrak Komisyonunca Teslim alınacak olup 12/05/2022-19/05/2022 tarihleri arasında Saat 09:00 da Başvurdukları İşletme Müdürlüğü için belirlenen günde getirmeleri, yanlarında eşofman, şort ve spor ayakkabı bulundurması gerekmektedir.

 

*Adaylar Sınava alınmadan önce evrak kontrolü ve boy kilo kontrolü yapılacaktır. Evrak veya boy kilo şartı uygun olmayan adaylar fiziki yeterlilik sınavına alınmayacaktır. Belge vermeyen adaylar ile verilen süre içerisinde müracaat etmeyenlerin başvuru tarihlerinden sonra yapacakları başvurular geçersiz sayılacaktır.

 

*Yine Diğer Fidanlık İşçileri ve Bahçıvanlar meslek kodunda başvuran adaylarında istenilen belgeleri 19.05.2022 sınav tarihinde getirmeleri gerekmektedir.

 

*Sınav planında belirtilen saatler yaklaşık olarak verilmiştir. Adayların Belirtilen gün ve saatten en az yarım saat öncesinde sınav yerinde hazır bulunmaları  gerekmektedir. Belirtilen gün ve saatte gelmeyen adaylar sınava alınmayacaktır.                                     

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

 

S.NOBAŞVURULAN POZİSYONİSTENİLEN BELGELER
DİĞER ORMAN İŞÇİSİ ve DİĞER FİDANLIK İŞÇİLERİ VE BAHÇIVANLAR1-Nufüs Cüzdanı Fotokopisi
2-Adli Sicil Kaydı (E-Devlet sisteminden alınacaktır)
3-Askerlik Durum Belgesi (E-Devlet sisteminden alınacaktır)
4-Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi
5-Yerleşim Yeri (İkametgah) Adres Belgesi (E-Devlet sisteminden alınacaktır)
 
2İTFAİYECİ1-Nufüs Cüzdanı Fotokopisi
2-Adli Sicil Kaydı (E-Devlet sisteminden alınacaktır)
3-Askerlik Durum Belgesi (E-Devlet sisteminden alınacaktır)
4- İŞKUR Açık İş İlanında Belirtilen İlgili Bölümlerden Mezun Olduğuna Dair Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi
5-Yerleşim Yeri (İkametgah) Adres Belgesi (E-Devlet sisteminden alınacaktır)

 

İlanen duyurulur.  

 

 

EKLER:20 adet liste 

 

​ Yazdır