Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
12.09.2020
Daimi İşçi (Operatör) Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınav sonuçları İlanı

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca gerçekleştirilen Daimi işçi (Operatör)  alımının sözlü ve uygulamalı sınav aşaması 08.09.2020-09.09.2020-10.09.2020 tarihlerinde yapılmıştır. Adayların sınavda elde ettikleri başarı puanına göre belirlenen sınavın sonuç durumunu gösteren listeler ekte yer almaktadır.

Asil olarak sıralamada yer alan adaylar 21.09.2020 tarihinden 02.10.2020 tarihi mesai bitimine kadar;

1-“Ağır ve Tehlikeli işlerde çalışmasına engel olacak bir Hastalığının bulunmadığı, Seyahat engeli olmaksızın Arazi şartlarında çalışabilir” olduğuna ilişkin Tam Teşekküllü Sağlık Kurumlarından alınan Sağlık Kurulu Raporunu,

2-Sağlık Bakanlığından Onay almış Psikoteknik Merkezlerince düzenlenmiş  PSİKOTEKNİK Raporunu,

Saraçlar Mah. Halime Çavuş Cad.No:7/AA KASTAMONU adresinde bulunan Kastamonu  Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğü birimine elden teslim edeceklerdir.

 

Ayrıca yukarıda bahsi geçen Sağlık Kurulu Raporları ile beraber daha önceden teslim edilen evrakların asılları, noter onaylı suretleri veya e-devlet üzerinden QR kodlu olarak alınmış çıktılarının yine belirtilen tarihe kadar belirtilen adrese asil adaylarca teslim edilmesi gerekmektedir.

İlgili tarihe kadar istenilen evrakları teslim etmeyen asil aday tüm hakkını kaybedecektir. Asil aday yerine yedek sıralamasından adaylar başarı sırasına göre çağrılacaktır.

 

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

 

EKLER


Yazdır