06.09.2021
Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü 2022 yılındada üretim ve çalışma da liderliğini koruyacak...

2022 yılı Döner Sermaye bütçe hazırlıkları kapsamında Araç Ihsangazi ve samatlar Orman Işletme Müdürlüklerinde gelir-gider bütçesi ile izleyen iki yılın tahminlerinin tespit edileceği Bütçe toplantılarına baslandi.
Genel Müdürlüğümüzün stratejik planları ve politikaları doğrultusunda hazırlanacak olan Döner Sermaye Bütçe teklifleri, gelir-gider denk bütçe olacak şekilde hazırlanmasına ve gelir tahminlerinin en doğru şekilde bütçeye yansıması hedeflenmektedir.
Bölge Müdürlüğümüze bağlı 22 orman İşletme Müdürlüğü ve 1 Fidanlık Müdürlüğünde gerçekleştirilecek olan Bütçe toplantılarının Araç Orman İşletme Müdürlüğüyle ilgili bölümü Bölge Müdürümüz Sayın Fahri Sönmezoğlu'nun yurtdışı görevi olduğundan Bölge Müdür yardımcılarimiz Sayın Mahmut Şentürk ve Sayın Ahmet Er'in katılımları ile gerçekleştirildi.
Toplantıya İşletme Pazarlama Şube Müdürümüz umut Ermiş , Silvikültür Şube Müdürümüz Anmet Nezir , Makine İkmal Şube Müdürümüz ilhan Genç , OYM Şube Müdürümüz Ismail Bektaş ve Orman Idaresi Planlama Şube Müdürü Yakup Paksoy ,Odundisi ürünler ve Hizmetler Şube Müdürü Ergun Kahvecioğlu, Ozm Şube Müdürü Murat Nuri Baykal tarafından katılım sağlandı.
2022 Yılı Bütçesinin Hayırlı olması dileklerimizle .​

Yazdır