19.11.2021
Kronospan Orman Ürünleri sanayii ‘de Geleceğe Nefes Dünyaya Nefeste 30.000 fidanla bende varım dedi.

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü'ne 06.05.2021 Tarihinde Kronospan Vakfı adına kurulacak hatıra ormanı için başvurusu uygun bulunarak 7206 sayılı Hatıra Ormanı Ağaçlandırmaları Tamiminin 12. Maddesi (1.2 ve 3 yaşlı çıplak köklü veya kaplı fidanlar ile yeni kurulacak hatıra ormanına bağış yapmıştır.)  

       Bu kapsamda bedeli yatırılan 30.000 adet fidan için Küre Orman İşletme Müdürlüğü Devrekani Orman İşletme Şefliği İsmail bey mahallesi Kanlıabat yolu üzeri mevkiindeki dikim alanı hazırlanmıştır.

11.11.2021 Tarihinde yapılan dikim törenine Kastamonu Ağaçlandırma Şube Müdürü Sayın Ercan Şen ile birlikte bu bağış ile Ormanlarımıza katkı sağlayan Kronospan Orman ürünleri sanayii ve Tic. A. Ş. Genel Müdür yardımcısı Sayın Ömer Gülamoğlu,  Genel Müdür yardımcısı Sayın Bilal Karakaya ,Muhasebe Müdürü sayın Hakan Dikici ,Hammadde Müdürü Sayın Şaban Çemek ,İnsan kaynakları Müdürü Sayın Umut Yılmaz ile Hammadde Gurup Müdürü Aynı Zamanda Emekli Orman Genel Müdür yardımcımız Sayın Ali Şahin ve Kronosman camiasının değerli çalışanları ve Saygıdeğer vatandaşlarımızın katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü olarak Ağaçlandırmaya desteklerinden dolayı Kronospan Orman ürünleri sanayii ve Tic. A. Ş camiasına ülkemiz adına çok TEŞEKKÜR ederiz.  Katkılarının ülkemize her konuda artarak devam etmesi dileriz.    Yazdır