Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
28.01.2021
Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğünde Orman Zararlılarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü Toplantısı

 

Orman Genel  Müdür Yardımcısı Sayın Şahin AYBAL ,Orman Zararlılarıyla Mücadele Daire Başkanı Sayın Fatih ÜLKÜDÜR, Kastamonu Orman Bölge Müdürü Sayın Fahri SÖNMEZOĞLU ile Kastamonu Orman Bölge  Müdür yardımcıları ile Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü ve Bolu Orman Bölge Müdürlüğü, Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü ,Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Orman Zararlılarıyla Mücadele Şube Müdürleri  ve Sendika temsilcileri ile İşletmeleri temsilen Orman Muhafaza Memurlarının katıldığı toplantı yapıldı.

Açılış konuşmaları ile başlayan toplantıya Genel Müdürümüz Sayın Bekir KARACABEY’in   selamları ile başlayan Genel  Müdür Yardımcısı Sayın Şahin AYBAL Orman Muhafaza Memurlarının sorunları beklentiler ve Orman Genel Müdürlüğünün yüzü olmalarından bahisle iletişim ve tavır davranışlarda yapılması gerekenler noktasında Orman Genel Müdürlüğünün beklentilerini hatırlattı.

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğünde Aile fotoğrafı çektirildi. Toplantının ikinci kısmı olan 2020 Yılında Korumada yapılanlar  ve Orman Muhafaza Memurlarının yaşadığı sorunlar ile 2021 yılı  İstek talep ve beklentiler ile öneriler kayıt altına alınmıştır. 28.01.2021


Yazdır