Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
19.11.2018
Yeni Genel Müdür Yardımcımıza Veda

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü görevini yürütmekte iken Orman Genel Müdür Yardımcılığına atanan Hayati Özgür için Kastamonu’da bir veda yemeği düzenlendi. Kastamonu Orman Bölge Müdür Vekili Mahmut Şentürk, Bakanlık 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit, Bölge Müdür Yardımcılarımız Hasan Er ve Reşat Tunç, Zonguldak Orman Bölge Müdür Yardımcısı Orhan Şahin, şube ve işletme müdürleri, işletme şefleri, Bölge Müdürlüğü ve işletme müdürlüklerinden personel, serbest orman mühendisleri, lif yonga sektör temsilcileri ve sendika yöneticileri ile misafirlerin katılımıyla gerçekleşen vedada bir konuşma yapan Bölge Müdür Vekili Mahmut Şentürk ”hem hüzünlü hem mutlu bir gece. Gittiğine üzülüyoruz ama hak ettiğini düşündüğümüz bir makama uğurladığımız için de çok mutluyuz. Sayın Genel Müdür Yardımcımıza olan sevgi ve saygımızı daim olarak saklayacağız” dedi.

Genel Müdür Yardımcımız Hayati Özgür de yaptığı konuşmada “14 ay önce Türkiye’nin en çok işletmesine ve işletme şefliğine sahip Bölge Müdürlüğüne görevlendirdim. Sizlerle tanıştıktan sonra, çalışmalarınızı gördükten sonra gördüm ki sizler burada olağanüstü gayretle 2-3 kişinin yapacağı çalışmaları yaparak bu ülkeye büyük hizmetler yapmaktasınız. Bundan dolayı hepinizi kutluyorum. Rabbim sizlere hayırlı ve başarılı çalışmalar nasip etsin” dedi.

Ardından Genel Müdür Yardımcımıza Bölge Müdür Vekili ve Bölge Müdür Yardımcılarımız ile Toçbirsen ve Öz Ormaniş Sendika temsilcileri, lif yonga sektör temsilcileri ve işletme müdürlerince çeşitli hediye ve plaketler takdim edildi. Sayın Genel Müdür Yardımcımıza yeni görevinde hayırlı başarılar diliyoruz.


Yazdır