Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
23.11.2018
İşletme Müdürleri Toplantısı Yapıldı

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı 22 işletme müdürlüğünün 2018 yılı sonu yaklaşırken yıllık program ve gerçekleşmelerinin irdelenmesi amacıyla Kastamonu’da “İşletme Müdürleri Toplantısı” gerçekleştirildi.

Bölge Müdür Vekili Mahmut Şentürk, Bölge Müdür Yardımcıları Hasan Er, Reşat Tunç ve Mustafa Güven ile şube ve işletme müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen toplantının açılışında konuşan Bölge Müdür Vekili Mahmut Şentürk “toplantıda işletme müdürlüklerimizin son durumlarını görme fırsatının bulunacağını ve buna göre işletme müdürlerinin programlarında aksaklığa meydan vermeden tamamlaması gerektiğini” söyledi.

Toplantı işletme müdürlerince özellikle 2018 yılı işletme ve pazarlama, makine ikmal, ağaçlandırma ve silvikültür program ve gerçekleşmeleri ile 2019 yılı programlarına yönelik yapılan çalışmaları gösteren sunumlar yapıldı. Şube müdürleri de işletme müdürlüklerinin program ve gerçekleşmeleri hakkında değerlendirmeler yaparak dikkat edilmesi gereken hususlarda uyarılarda bulundu.


Yazdır